WebCEO w wersji online

WebCEO – profesjonalny zestaw narzędzi dla SEO, w zeszłym tygodniu wystartował oficjalnie w wersji online, to jest przez przeglądarkę internetową. Do tej pory do dyspozycji mieliśmy rewelacyjną wersję desktop oraz wersję online w wersji beta.

Cena WebCEO Online jest jak na polskie warunki nieciekawa, jednak w porównaniu do innych anglojęzycznych narzędzi tego typu, nie jest już tak źle. W wersji Free możemy monitorować do 5 słów kluczowych na projekt (co łatwo obejść jeśli komuś zależy :)), z kolej w najbogatszym wariancie Platinium za 199 dolarów miesięcznie możemy monitorować do 400 fraz. Wydaje mi się, że to trochę mało.

Oczywiście WebCEO to nie sam Rank Tracker, czyli monitor pozycji. W pakiecie mamy też takie narzędzia jak Link Popularity Checker, Partner Links Checker, Site Quality Checker, To Do list (fajna rzecz, szkoda, że tylko w płatnych abonamentach), Keyword Tool i inne.

Przy tej cenie bardziej opłaca się wersja desktop, przynajmniej w mojej opinii. Czekamy na kolejny krok ze strony WebCEO :)