Jakie szkolenia SEO i SEM jeszcze w 2013?

Nadszedł wrzesień, dzieci wróciły do szkolnych ławek i jest to świetna pora aby doszkolić się także w naszej branży. Przygotowałem spis szkoleń z zakresu SEO, SEM, PPC na jakie można się wybrać jeszcze w tym roku 2013.

XannSEM / SilesiaSEM

Szkolenia organizowane pod znanymi markami Xann i SilesiaSEM w Katowicach. Tematyki: Google AnalyticsArtur Strzelecki, Google Adwords – Kinga GołębiewskaSEOTomasz Wieliczko, Artur Strzelecki, Robert Niechciał

Poniżej relacja z jednego z poprzednich spotkań (nie szkoleń) organizowanych przez SilesiaSEM:

XannSEM / SilesiaSEM
17-20 września 2013 (Katowice)
http://xannsem.com/szkolenia

Search Marketing Week

Tydzień szkoleń z marketingu internetowego organizowany przez firmą MaxRoy z Poznania, inicjatora międzynarodowej konferencji Search Marketing Day. Szkolenia odbędą się w Poznaniu oraz Warszawie, a w ich zakres wchodzą: Google Adwords, Facebook, Google Analytics, Copywriting, E-mail marketing, Usability i oczywiście SEO.

Pokaz poprzednich edycji oraz zapowiedź na 2013:

Search Marketing Week
4-18 października 2013 (Poznań)
25-29 listopada 2013 (Warszawa)
http://searchmarketingweek.com

Akademia Analytics

Profesjonalne, dwudniowe szkolenie z Google Analytics prowadzone przez Macieja Lewińskiego, certyfikowanego trenera Google Adwords i Analytics.

Ten na zdjęciu to nie Maciej, to ja :)
Ten na zdjęciu to nie Maciej, to ja :)

Akademia Analytics
14-15 listopada 2013 (Warszawa)
https://www.akademiaanalytics.pl

Akademia Google Partners

Google Partners to nowy program zastępujący poprzedni Google dla Agencji. W ramach Akademii Google Partners prowadzone będą szkolenia z systemu reklamowego Google Adwords w różnych miastach Polski, zarówno w roku 2013 jak i w 2014. Jednym z prowadzących jest wspomniany wyżej Maciej Lewiński z Akademii Analytics.

Akademia Google Partners
wrzesień-październik 2013 (Katowice)
listopad-grudzień 2013 (Wrocław)
http://www.akademiagooglepartners.pl/

Wiesz o innych interesujących szkoleniach w branży SEO/SEM? Koniecznie zostaw informację w komentarzu!

Szkolenie SEO w Bydgoszczy

Niestety nie ma w tym roku żadnej imprezy branżowej ani szkolenia w moim mieście Bydgoszcz, ani w województwie kujawsko-pomorskim. Jeżeli znajdzie się grupa osób zainteresowanych takim szkoleniem, jestem w stanie je zorganizować i przeprowadzić w zakresie zagadnień SEO. Osoby zainteresowane takim szkoleniem SEO w kujawsko-pomorskim, proszę o kontakt.