Szkolenia SEO 2011 – co jeszcze w tym roku?

Rok 2011 zbliża się ku końcowi, postanowiłem więc sprawdzić czy da się w tym roku załapać jeszcze na jakieś dobre szkolenie SEO. Okazuje się, że w tym roku odbędą się 2 duże szkolenia SEO/SEM, także na poziomie zaawansowanym.

Silesia SEM – 20-23 września 2011

W dniach 20-23 wrzesień 2011 w ramach cyklu szkoleń Silesia SEM odbędą się dwa szkolenia z zakresu SEO: „SEO i pozycjonowanie” oraz „SEO/pozycjonowanie zaawansowane”. Oba szkolenia poprowadzi Artur Strzelecki. Szkolenie SEO dla zaawansowanych odbędzie się w formie omówienia 5 studiów przypadków pozycjonowania stron w różnych branżach oraz 17+ narzędzi SEO.

Koszt szkolenia podstawowego to 490zł, z kolei szkolenie SEO dla zaawansowanych to 990zł. Szczegóły dostępne na stronie silesiasem.pl

Search Marketing Week – 14-18 listopada 2011

Kolejna okazja aby  łyknąć odrobinę wiedzy z zakresu SEO to Search Marketing Week. W cyklu szkoleń z tej serii także znajdziemy dwa szkolenia SEO, na poziomie podstawowym oraz ciekawsze na poziomie zaawansowanym. Szkolenie podstawowe poprowadzą: Tomasz Frontczak, Bartosz Berliński oraz Cezary Lech. Z kolei SEO Professional poprowadzą już 4 osoby w formie case study oraz dyskusji: Cezary Glijer, Tomasz Frontczak, Bartek Berliński oraz Marcin Duraj.

Koszt szkolenia „SEO i pozycjonowanie” wynosi 976zł, a szkolenia „SEO i pozycjonowanie Professional” 2776zł/ Szczegóły oraz rejestracja na stronie searchmarketingweek.com

Wybieracie się na powyższe szkolenia?