Reklama na Facebooku – szkolenie na DVD

Miesiąc temu miałem szczęście zdobyć Szkolenie Facebook Marketing na płytach DVD. Trzy płyty z nagraniem wideo szkolenia otrzymałem w konkursie na Sprawnym Marketingu. Dziś mogę się podzielić z Wami wrażeniami po obejrzeniu nagrania.

Trzy płyty DVD Szkolenie Facebook Marketing to prawie  6 godzin nagrania wideo, podzielonego na trzy części merytoryczne, prowadzone przez trzech prelegentów.

Szkolenie Facebook Marketing - 3 DVD

Pierwsza płyta poświęcona jest reklamom na Facebooku, czyli Facebook Ads. Temat przybliża nam Tomasz Frontczak ze SprawnyMarketing.pl Wiedza przekazywana przez Tomka jest konkretna i spójna. Moje doświadczenie z Facebook Ads jest znikome – dwie małe prywatne kampanie o znikomym budżecie, ot tak aby sprawdzić możliwości Facebook Ads ;) I właśnie dla takich osób (początkujących) przeznaczone jest to szkolenie. Wstęp do tematu i kilka praktycznych porad przy tworzeniu kampanii. W prezentacji Tomek zdradza parę praktycznych tricków, na przykład jak skutecznie obniżać stawki CPC (sprawdziłem, działa!)

Tomasz Frontczak - Facebook Ads

Druga płyta DVD zawiera prezentację Jacka Gadzinowskiego na temat Facebook Fanpage i komunikacja społeczna. Jacek przybliża konkretne case studies odnośnie kilku dużych fanpage na polskim Facebooku. Poznamy historię i ciekawe fakty z Lecha Poznań czy lodów Grycan.

Jacek Gadzinowski - Fanpage i komunikacja społeczna

Trzecia płyta to szkolenie na temat Facebook Premium Ads prowadzone przez Piotra Maruszewskiego z agencji PM Interactive. Piotr wyjaśnia jakie są różnice między Facebook Ads omówione przez Tomka, a Premium Ads. Dowiemy się jak uruchomić kampanię Premium, a nawet zobaczymy cennik ile Facebook kasuje za tego typu kampanie. Po prezentacji Piotra na płycie jest także nagranie z panela dyskusyjnego, gdzie prelegenci odpowiadali na pytania z widowni.

Piotr Maruszewski - Facebook Premium Ads

Podsumowując, Szkolenie Facebook Marketing na 3 płytach DVD to prawie 6 godzin przekazu wiedzy o Facebooku. Osobiście najbardziej skorzystałem z wiedzy przekazanej na pierwszej płycie z prezentacją Tomka, która wydała mi się najbardziej konkretna (być może też sam temat reklam Facebook Ads jest najbardziej konkretny i można tam wiele mówić o szczegółach i ciekawych trickach). Technicznie jakość nagrania jest poprawna i ogląda się to całkiem przyjemnie. Po obejrzeniu całego materiału przyznam, że rozważam zakup kolejnego szkolenia – Google Adwords na DVD.

Poniżej zamieszczam jeszcze filmik gdzie możecie zobaczyć jak to szkolenie wygląda:

[youtube width=”460″ height=”264″]http://www.youtube.com/watch?v=J3YDaL10_Sg[/youtube]

Jeżeli zainteresował Cię temat szkolenia o Facebook Marketing, możesz znaleźć je na stronie Szkolenie Facebook Marketing 3xDVD, gdzie cały zestaw dostępny jest za mniej niż 200 zł. W tej cenie otrzymasz także miesięczny dostęp do zamkniętego forum MaxRoy. Myślę, że to nie jest wygórowana cena za tego typu materiał.

Zachęcam do komentowania poniżej. Czego Wy chcielibyście się dowiedzieć o Facebooku, czego nie ma na wspomnianym szkoleniu? Skąd czerpiecie wiedzę o marketingu na Facebooku? Jakie są Wasze doświadczenia z prowadzeniem fanpage i kampanii reklamowych w Facebooku?