PLAY GSM – pierwsze wrażenia

Zanim przejdę do właściwej treści, zapraszam do wypełnienia krótkiej ankiety na temat Twoich pierwszych wrażeń o operatorze PLAY –> Ankieta. Wyniki za 7 dni :-)

Jak już pewnie wszyscy wiedzą, od paru dni mamy na rynku GSM nowego operatora PLAY. Postanowiłem wybrać się do punktu obsługi klienta (tak zwana „wyspa Play”) w moim mieście i zobaczyć jak to wszystko funkcjonuje. Ponieważ w Bydgoszczy jest tylko jeden punkt Play w Media Markt, nie musiałem wiele chodzić.

Ogólnie obsługa – dwóch panów i jedna pani, byli dobrze zorientowani w temacie. Niestety nie było starterów, więc takowego nie kupiłem. Ale za to były wszystkie telefony (ale co z tego, jak nie ma starterów?). Zostałem poinformowany, że jeśli zostawię im jakiś kontakt, to zadzwonią do mnie i zaproszą do zakupu, to miło. Odpowiedziano mi na prawie wszystkie pytania jakie zadałem. Niestety nie dowiedziałem się, czy za złoty numer Play będę musiał zapłacić, a jeśli tak, to ile? – jestem niedoszłym testerem, więc przysługuje mi „specjalny numer telefonu”.

Pytałem również, czy pójdą w ślady Heyah i będą zdejmować simlocki z telefonów, tak jak to kiedyś było w promocji Heyah Simlocki Game Over, ale odpowiedziano mi, że nie przewidują nic takiego.

O pytanie kiedy pojawi się więcej punktów obsługi w Bydgoszczy (jest tylko jeden), powiedziano mi, że nie prędko…

Osobiście bardzo się „napaliłem” na abonament 50 i Samsunga Z400, ale cena transmisji danych 50gr za 100kB, sprawia, że jeszcze poczekam ;)

Jeszcze raz zapraszam do ankiety :-)