Kim jestem i co mogę dla Ciebie zrobić?

Paweł RabinekCześć, nazywam się Paweł Rabinek. Być może spotkałeś mnie już w sieci pod pseudonimem xradar – taki mam nick na wielu forach internetowych na których się udzielam.

Na co dzień zajmuje się SEO, czyli pozycjonowaniem i optymalizacją stron internetowych oraz PPC, czyli kampaniami linków sponsorowanych Google Adwords. Od stycznia 2006 prowadzę ten blog gdzie głównie piszę o SEO.

Gdzie pracuję?

Moją pierwszą stronę internetową stworzyłem w 2002 roku. W roku 2004 zacząłem tworzyć strony internetowe dla klientów zarabiając pierwsze pieniądze. Wtedy też bardzo zainteresował mnie temat SEO, czyli optymalizacji i pozycjonowania stron internetowych w wyszukiwarkach. W 2006 roku podjąłem pracę w jednej z firm pozycjonerskich, gdzie zawodowo zajmowałem się najpierw programowaniem PHP, następnie SEO. Współpracę z tą firmą zakończyłem w październiku 2013 jako Manager działu SEO.

Od października 2012 prowadzę własną firmę RedSEO, oferując klientom profesjonalne usługi SEO i kampanie linków sponsorowanych Google Adwords.

Co wiem?

Wiem co nieco na temat pozycjonowania i optymalizacji stron internetowych. Od 2006 roku miałem okazję skutecznie pozycjonować  wiele stron internetowych w szerokim zakresie branż. Stworzyłem oprogramowanie Seoptimer.com do szybkiej analizy on-page SEO. Tworząc wcześniej strony internetowe biegle opanowałem programowanie w PHP i MySQL z wykorzystaniem wzorców MVC oraz HTML i CSS. Czasem napiszę kawałek kodu w Microsoft C#. Znam dobrze kilka CMSów, ale najbardziej lubię WordPress, do którego stworzyłem też wtyczkę.

Mam doświadczenie w tworzeniu zaawansowanych narzędzi SEO, w budowaniu i zarządzaniu dużą bazą zaplecza SEO. Miałem okazję pracować przy portalach internetowych i stronach e-commerce, tworząc i wdrażając dla nich strategię SEO. Przez 3 lata zebrałem doświadczenia w kierowaniu zespołem jako manager. Obecnie zdobywam doświadczenie w prowadzeniu własnego biznesu.

Edukacja

Ukończyłem Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy w Bydgoszczy z tytułem magister inżynier telekomunikacji i elektroniki. Tematem mojej pracy magisterskiej był E-commerce czyli handel elektroniczny. Wcześniej uczyłem się jako Technik Elektronik, ponieważ zawsze interesowały mnie elektronika, telekomunikacja i informatyka. Na zaliczenie pracy dyplomowej stowrzyłem wraz z kolegą „Komputerowy Słownik Języka Migowego”. W międzyczasie ukończyłem także dwuletni kurs CCNA (Cisco Certified Network Associate).

Gdzie można mnie znaleźć?

Jestem aktywny w serwisach społecznościowych. Najczęściej bywam na Google Plus, Twitterze i Facebooku. Udzielam się na forach internetowych, głównie na PiO oraz WebhostingTalk.

Pojawiam się także na serwisach biznesowych, głównie na Golden Line oraz LinkedIn.

W czym mogę Ci pomóc?

Jeżeli dla Twojej firmy ważna jest obecność w Internecie, być może będę mógł Ci pomóc. Tworzę audyty SEO pomocne w zdiagnozowaniu problemów i w opracowaniu lepszej strategii pozycjonowania. Udzielam konsultacji w zakresie pozycjonowania, rozwiązując problemy i wskazując optymalną strategię. Jeżeli byłaby taka potrzeba mogę zorganizować szkolenie SEO w Twojej firmie. Zapraszam do kontaktu bezpośrednio ze mną.

Redseo – Agencja SEM

Redseo - Agencja SEM

O mnie

Paweł Rabinek
Pozycjonowaniem stron zajmuję się od 2006 roku. Zapraszam do lektury mojego bloga o pozycjonowaniu oraz do kontaktu. Więcej o mnie »

Śledź nas na Facebooku

Archiwum bloga