Lanpolis.pl – nowy serwis o sieciach komputerowych

Obiecałem niedawno małą niespodziankę, to teraz najwyższy czas powiedzieć o co chodzi. Od 4 stycznia bieżącego roku w sieci działa nowy serwis poświęcony tematyce małych sieci komputerowych w domu i firmie. Lanpolis.pl bo tak się nazywa, jest prowadzony przeze mnie oraz przez mojego dobrego znajomego – Rafała Dembińskiego.

Na Lanpolis.pl znajdziecie tematy stricte związane z sieciami komputerowymi. Nowinki, artykuły, opisy przydatnych programów, w przyszłości również testy sprzętu. W pierwszej kolejności na Lanpolis.pl będą się ukazywać artykuły raczej dla początkujących, jak choćby o tym jak sprawdzić własne IP – o dziwo jest na to zapotrzebowanie. W przyszłości na pewno będą pojawiały się coraz ciekawsze zagadnienia. Recenzja routera Linksys WAG200G cieszy się tutaj ogromnym powodzeniem, na Lanpolis.pl ukazał się właśnie tekst pomocny podczas uaktualniania oprogramowania w tym sprzęcie. Będą też inne przydatne porady i tutoriale.

Zapraszam wszystkich zainteresowanych tematyką sieci komputerowych na stronę Lanpolis.pl, na pewno znajdziecie tam coś dla siebie.