Komentuj zakupy w Internecie

Postawię sprawę jasno – w Internecie kupuję prawie wszystko. Elektronika, książki, części samochodowe, w zasadzie wszystko poza żywnością i odzieżą. Chciałem zwrócić się do was z małą prośbą…

Komentuj zakupione produkty

Jeśli kupiłeś jakąś rzecz przez Internet, lub w zwykłym sklepie ale szukałeś jej przez sieć – zostaw swój komentarz o produkcie. Większość sklepów internetowych, aukcje Allegro, a przede wszystkim porównywarki cen umożliwiają zamieszczenie komentarza o produkcie lub o sklepie/sprzedającym.

Rzetelny komentarz o produkcie, lub o sprzedającym jaki zostawisz w sieci, będzie w przyszłości bardzo przydatny innym Internautom. Szukając produktów w sklepach, aukcjach i porównywarkach, często jest tak, że nie do końca jesteśmy przekonani o jakości rzeczy którą chcemy nabyć. Komentarze innych kupujących, często są nieocenioną pomocą w wyborze między dziesiątkami podobnych produktów.

Nie wahaj się wystawić negatywną opinię

Jeśli kupiłeś przez Internet produkt z którego nie jesteś w pełni zadowolony, nie wahaj się wystawić negatywną opinię w sklepie lub porównywarce albo tak zwanego „negatywa” na Allegro. Jeżeli sprzedający wysyła towar 3 dni po przyjęciu przelewu – wystawiaj negatywa. Jeżeli sprzedający nie odpisuje na maila – wystawiaj negatywa. Nie ma się co „cackać”. W Internecie są setki sklepów, tysiące sprzedających na Allegro i miliony produktów. Jeśli cokolwiek Ci się nie podoba, dlaczego nie miałbyś przestrzec przed tym innych sprzedających?

Podsumowując, chciałem zwrócić się do was z gorącą prośbą o wystawianie komentarzy do zakupionych produktów w sieci. Są one bardzo pomocne innym Internautom w wyborze właściwego produktu oraz sklepu w którym to kupią.