IT Academic Day w Bydgoszczy

Dnia 30 listopada w moim mieście (Bydgoszcz) odbędzie się regionalna konferencja informatyczna pod patronatem Microsoftu i bydgoskich uczelni wyższych: UTP i UKW. Całość odbędzie się w Auli Atrium UKW przy ul. Chodkiewicza 30, w godzinach 10-14.

No super, cieszę się bardzo :). Wreszcie w moim mieście coś się dzieje. W regionie nie brakuje firm IT, dodatkowo jest mój wydział Telekomunikacji i Elektroniki na UTP (do nie dawna ATR) mimo to, tu nigdy nic się nie działo ciekawego w tej dziedzinie. Od października istnieje nawet na uczelni Grupa .NET związana z portalem CodeGuru.pl, która organizuje to spotkanie. Do grupy oczywiście jestem zapisany. Niestety nie mogłem uczestniczyć w organizacji imprezy… z powodu braku czasu.

Na seminarium poruszone zostaną tematy Pocket PC, tworzenia aplikacji bazodanowych z wykorzystaniem darmowych narzędzi (SQL 2005 Express Edition, Visual Studio Express Edition) oraz zostaną omówione programy akademickie Microsoftu.

Naprawdę bardzo się cieszę, że coś wreszcie ruszyło w Bydgoszczy. Pozostaje mały problem… W czwartek, 30 listopada od godziny 10, to ja mam obowiązkowy WF, a potem kolokwium z fizyki z prof. dr hab. inż. Eugeniuszem Kozaczką. O ile WF to nie problem, o tyle kolokwium już nie przełożę. No i tyle, pierwsze IT Academic Day w Bydgoszczy, odbędzie się bez mojego udziału :( :( :(